Podkładka pod mysz Lederoptik biała
00126857
For smoother mouse control and point-accurate precision
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wygląd skóry wysokiej jakości
Elegancja na biurku: wysokiej jakości skórzany design
Antypoślizgowy spód
Specjalnie gumowany spód zapobiega ześlizgiwaniu się podkładki pod mysz
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Szczególnie dostosowany do | Myszy optyczne Mysz laserowa |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PU Naturalna guma |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Leather Look |
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 22 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Wysokość | 0.3 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- For smoother mouse control and point-accurate precision
- Durable leather-look surface
- Reinforced with embroidered edge
- Long service life thanks to flexible materials
- Use with all standard mouse types
Zawartość opakowania
- 1 "Leather Look" mouse pad
Wskazówki dla użytkownika
- Easy to clean with damp microfibre cloth
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję