Podkładka pod nadgarstki Ergo do klawiatury czarna
00126866
Ergonomia na stanowisku pracy nie kończy się na fotelu biurowym: dzięki podkładce pod nadgarstki do klawiatury z pianką z pamięcią kształtu, Twoja pozycja podczas pracy jest bardziej wygodna, a jednocześnie możesz chronić swoje nadgarstki.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pianka z pamięcią kształtu
Elastyczna pianka poliuretanowa (ang. Memory Foam) dopasowuje się podczas używania optymalnie do kształtu nadgarstka, zapobiegając bólom w nadgarstku
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Lycra |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Ergonomic |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 493 mm |
| Głębokość | 70 mm |
| Wysokość | 22 mm |
Wiecej informacji o produkcie
- For more comfortable and relaxed working
- Optimum moulding and spring-back properties for more ergonomics at the workstation
- Pleasant padding
- Special rubberised underside prevents the keyboard from slipping
Zawartość opakowania
- 1 "Ergo" keyboard wrist rest
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję















