Podstawka chłodząca pod laptopa Aluminium 2 wentylatory 15,6" czarna
00126807
Kiedy robi się gorąco, nie tylko Ty zaczynasz się pocić, ale też Twój laptop. Chłodzenie do laptopa zapewnia przyjemny chłód. Jest też łatwe w użyciu, bo możesz go ustawić pod odpowiednim kątem dla siebie. Teraz wystarczy tylko lodowato zimny koktajl!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Powierzchnia aluminiowa
Elegancka i wytrzymała powierzchnia aluminiowa
Nóżki antypoślizgowe
Antypoślizgowe nóżki zapewniające stabilną pozycję, chroniące również powierzchnię podstawy przed zarysowaniami
Regulowany kąt nachylenia
Możliwość elastycznej regulacji pionowego kąta nachylenia pozwala na ergonomiczną pracę przy laptopie na siedząco lub stojąco
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 34 cm to 40 cm [13.3" - 15.6"] |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Tryby świecenia | Static color |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zapotrzebowanie na prąd złącza USB | 480 mA |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor LED | Niebieski |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 760 g |
| Długość kabla | 50 cm |
| Średnica wentylatora | 12.5 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Głębokość | 27 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Non-slip Height adjustable |
| Głośność | 25 dBA |
| Ilość wentylatorów | 2 |
| Dodatkowa funkcja | Wentylator |
| Maksymalne obciążenie | 5 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Podręczna podstawka pod laptopa do chłodzenia laptopa i idealnego odprowadzania ciepła z dostosowywanym kątem nachylenia dla wygodnego korzystania z laptopa na biurku lub stacji roboczej
- Dwa wentylatory z niebieskimi diodami LED: podświetlenie optyczne dzięki dołączonemu oświetleniu LED
- Stabilna powierzchnia spoczynkowa zapobiega przegrzewaniu się laptopa na chłodziarce, ponieważ szczeliny wentylacyjne nie są blokowane
- Antypoślizgowe gumowe podkładki na spodzie zapewniają pewny chwyt laptopa na biurku
- 5-stopniowa regulacja nachylenia: jako podstawka pod laptopa, wentylator sprzyja ergonomicznej postawie i pozycji siedzącej dzięki indywidualnemu podnoszeniu laptopa
- Rozkładane blokady zapobiegają przesuwaniu się laptopa
- Wystarczy podłączyć: zewnętrzny wentylator do laptopa jest zasilany przez interfejs USB-A.
- Podkładka chłodząca jest ekonomiczna w działaniu: dzięki niskiemu zużyciu energii bateria laptopa nie jest zauważalnie obciążona
- Chłodzenie laptopa działa cicho: ledwo wyczuwalny hałas pracy wentylatora podczas chłodzenia notebooka
- Zalecany do laptopów z wyświetlaczem o przekątnej maks. 40 cm (15,6"): nadaje się do 10", 11", 12", 13", 14", 15" i wszystkich rozmiarów pomiędzy nimi do 15,6".
Zawartość opakowania
- 1 "Aluminium" laptop cooler
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję