Podstawka chłodząca pod laptopa Black cicha 40 cm (15,6") czarna
00126809
Chcesz, żeby Twój notebook był chłodniejszy? Ten chłodzik do laptopa to idealne rozwiązanie. Wyróżnia się wyjątkowo niskim poziomem hałasu podczas pracy i utrzymuje Twój notebook w odpowiedniej temperaturze, zapobiegając przegrzewaniu. Zamów ten fantastyczny dodatek już dziś i zachowaj chłód z Hama.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Nóżki antypoślizgowe
Antypoślizgowe nóżki zapewniające stabilną pozycję, chroniące również powierzchnię podstawy przed zarysowaniami
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 34 cm to 40 cm [13.3" - 15.6"] |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Tryby świecenia | Static color |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zapotrzebowanie na prąd złącza USB | 275 mA |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor LED | Niebieski |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 455 g |
| Długość kabla | 50 cm |
| Średnica wentylatora | 12.5 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 29 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Non-slip |
| Głośność | 23 dBA |
| Ilość wentylatorów | 1 |
| Dodatkowa funkcja | Wentylator |
| Maksymalne obciążenie | 5 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Podręczna podstawka pod laptopa do chłodzenia laptopa i idealnego odprowadzania ciepła z dostosowywanym kątem nachylenia dla wygodnego korzystania z laptopa na biurku lub stacji roboczej
- Wentylator z niebieskimi diodami LED: podświetlenie optyczne dzięki dołączonemu oświetleniu LED
- Stabilna powierzchnia spoczynkowa zapobiega przegrzewaniu się laptopa na chłodziarce, ponieważ szczeliny wentylacyjne nie są blokowane
- Antypoślizgowe gumowe podkładki na spodzie zapewniają pewny chwyt laptopa na biurku
- Wystarczy podłączyć: zewnętrzny wentylator do laptopa jest zasilany przez złącze USB-A
- Podkładka chłodząca jest ekonomiczna w działaniu: dzięki niskiemu zużyciu energii bateria laptopa nie jest zauważalnie obciążona
- Chłodzenie laptopa działa cicho: ledwo wyczuwalny hałas pracy wentylatora podczas chłodzenia notebooka
- Zalecany do laptopów z wyświetlaczem o przekątnej maks. 40 cm (15,6"): nadaje się do 10", 11", 12", 13", 14", 15" i wszystkich rozmiarów pomiędzy nimi do 15,6"
Zawartość opakowania
- 1 "Black Edition" laptop cooler
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję