Podstawka chłodząca pod laptopa Slim ultracienka cicha 15,6" czarna
00126808
Chcesz, żeby Twój laptop był chłodniejszy? Ten chłodzik do laptopa to idealne rozwiązanie. Wyróżnia się wyjątkowo niskim poziomem hałasu podczas pracy i utrzymuje Twój notebook w odpowiedniej temperaturze, zapobiegając przegrzewaniu. Zamów ten świetny dodatek już dziś i zachowaj chłód z Hama.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Nóżki antypoślizgowe
Antypoślizgowe nóżki zapewniające stabilną pozycję, chroniące również powierzchnię podstawy przed zarysowaniami
Bardzo smukła konstrukcja
Bardzo smukła konstrukcja: szczególnie lekki i smukły wentylator, idealna podstawka pod laptopa do pracy w dowolnym miejscu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 34 cm to 40 cm [13.3" - 15.6"] |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Tryby świecenia | Static color |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zapotrzebowanie na prąd złącza USB | 392 mA |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor LED | Czerwony |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 480 g |
| Długość kabla | 50 cm |
| Średnica wentylatora | 15 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Głębokość | 23.5 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Non-slip |
| Głośność | 23 dBA |
| Ilość wentylatorów | 1 |
| Dodatkowa funkcja | Wentylator |
| Maksymalne obciążenie | 5 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Podręczna podstawka pod laptopa do chłodzenia laptopa i idealnego odprowadzania ciepła z dostosowywanym kątem nachylenia dla wygodnego korzystania z laptopa na biurku lub stacji roboczej
- Wentylator z czerwonymi diodami LED: wizualne wyróżnienie dzięki podświetleniu LED
- Stabilna powierzchnia spoczynkowa zapobiega przegrzewaniu się laptopa na chłodziarce, ponieważ szczeliny wentylacyjne nie są blokowane
- Antypoślizgowe gumowe podkładki na spodzie zapewniają pewny chwyt laptopa na biurku
- Wystarczy podłączyć: zewnętrzny wentylator do laptopa jest zasilany przez złącze USB-A
- Podkładka chłodząca jest ekonomiczna w działaniu: dzięki niskiemu zużyciu energii bateria laptopa nie jest zauważalnie obciążona
- Podstawka chłodząca do laptopa działa cicho: ledwo wyczuwalny hałas pracy wentylatora podczas chłodzenia laptopa
- Zalecany do laptopów z wyświetlaczem o przekątnej maks. 40 cm (15,6"): nadaje się do 10", 11", 12", 13", 14", 15" i wszystkich rozmiarów do 15,6"
Zawartość opakowania
- 1 "Slim" laptop cooler
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję