Podstawka pod laptopa Alu regulowana 15,6" srebrna
00126815
Height-adjustable laptop stand with individually adjustable angle of tilt: high-quality support arms enable comfortable use of the laptop at the desk or workstation
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wysokiej jakości powierzchnia aluminiowa
Elegancja na biurku: solidna i stylowa powierzchnia aluminiowa ze skosami na wysoki połysk
Regulowany kąt nachylenia
Możliwość elastycznej regulacji pionowego kąta nachylenia pozwala na ergonomiczną pracę przy laptopie na siedząco lub stojąco
Bezstopniowa regulacja wysokości
Bezstopniowa regulacja wysokości: podstawka pod notebooka zapewnia perfekcyjną wysokość roboczą, idealna do biura i prac mobilnych
Antypoślizgowe gumowe podkładki
Antypoślizgowe gumowe podkładki zapewniają stabilną pozycję i chronią powierzchnię przed zarysowaniami
Podpórka
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 39,62 cm (15,6") |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 26.5 cm |
| Szerokość | 26.5 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Non-slip Możliwość pochyłu |
| Ergonomia | Height adjustable |
| Dodatkowa funkcja | Możliwość pochyłu |
| Maksymalne obciążenie | 5 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Height-adjustable laptop stand with individually adjustable angle of tilt: high-quality support arms enable comfortable use of the laptop at the desk or workstation
- Flexibly adjustable height makes an ergonomic posture and seating position easier thanks to individual raising of the laptop
- Stepless tilt: more comfort thanks to customisable tilt angle
- Non-slip rubber pads on the underside ensure a secure grip of the laptop on the table
- Additional rubber pads on the sliding edge prevent scratches and slipping of the notebook on the stand itself
- Stable resting surface prevents overheating of the laptop on the stand since the ventilation slits are not blocked
- Recommended for laptops with a display size of max. 40 cm (15.6"): suitable for 10", 11", 12", 13", 14", 15" and all sizes in between up to 15.6"
Zawartość opakowania
- 1 "Alu" laptop stand
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję