Podstawka pod laptopa Aluminium składana do 40 cm (15,6") srebrna
00126811
Problemy z plecami i sztywne mięśnie w biurze? Praca na laptopie szczególnie może to wywoływać. Nasza podstawka pod laptopa może przynieść ulgę: ustaw laptopa na idealnej wysokości do pracy i spraw, że codzienne zadania staną się dużo bardziej ergonomiczne.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wysokiej jakości powierzchnia aluminiowa
Elegancja na biurku: solidna i stylowa powierzchnia aluminiowa ze skosami na wysoki połysk
Antypoślizgowe gumowe podkładki
Antypoślizgowe gumowe podkładki zapewniają stabilną pozycję i chronią powierzchnię przed zarysowaniami
Podpórka
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 39,62 cm (15,6") |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 22.8 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Wysokość | 1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Non-slip Możliwość pochyłu |
| Dodatkowa funkcja | Możliwość pochyłu |
| Maksymalne obciążenie | 5 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Practical laptop stand in sophisticated aluminium look with pleasant tilt angle for comfortable use of the laptop on tables or at workstations
- Portable laptop stand: easy to transport (height folded down: approx. 1 cm)
- 120° angled setting allows convenient positioning of the laptop on the holder on the desktop
- Non-slip rubber pads on the underside ensure a secure grip
- Additional rubber pads on the sliding edge prevent scratches and slipping of the laptop
- Stable resting surface prevents overheating of the notebook since ventilation slits are not blocked
- Ideal laptop booster for home office and mobile working
- Recommended for laptops with a display size of max. 40 cm (15.6"): suitable for 10", 11", 12", 13", 14", 15" and all sizes in between up to 15.6"
Zawartość opakowania
- 1 "Aluminium" laptop stand
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję