Podstawka pod laptopa Carbon do 47 cm 18,4 cala karbonowa czarna
00126812
Czy Twój laptop stoi na biurku? Na pewno zauważyłeś, że siedzenie w takiej pozycji przez dłuższy czas obciąża nadgarstki. Podstawka pod laptopa pozwala Ci siedzieć w zdrowej pozycji, a także możesz używać jej jako stojaka na książkę kucharską, tablet i tym podobne.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Antypoślizgowe gumowe podkładki
Antypoślizgowe gumowe podkładki zapewniają stabilną pozycję i chronią powierzchnię przed zarysowaniami
Powierzchnia w kolorze węgla
Dobrze wygląda: uchwyt na laptop w atrakcyjnym kolorze węgla można śmiało pokazać na biurku, zarówno w biurze, jak i podczas pracy z domu
Do większych laptopów o wymiarze do 18,4 cala
Właściwe umieszczanie dużych urządzeń: stojak do laptopa na biurko doskonale pasuje do większych laptopów o przekątnej ekranu do 18,4 cala
Praktyczne użycie jako uchwyt na książkę i na tablet
Uchwyt na laptop pełni ze stylem kilka funkcji: prosty design o dopasowanym kącie nachylenia sprawia, że stojak do laptopa jest również idealną podpórką do książek lub podparciem tabletu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 40 cm |
| Szerokość | 31.5 cm |
| Głębokość | 8.2 cm |
| Wysokość | 8.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Non-slip |
| Maksymalne obciążenie | 5 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Practical laptop stand in sophisticated carbon look with pleasant tilt angle for comfortable use of the laptop on tables or at workstations
- Angled position favours an ergonomic posture and seating position thanks to pleasant raising of the laptop
- Non-slip rubber pads on the underside ensure a secure grip
- Additional rubber pads on the sliding edge prevent scratches and slipping of the laptop
- Stable resting surface prevents overheating of the notebook since ventilation slits are not blocked
- Ideal laptop booster in the home office: can also be used as a practical booster for smartphones and tablets and as a book rest
- Recommended for laptops with a display size of max. 47 cm (18.4"): suitable for 10", 11", 12", 13", 14", 15", 17", 18" and all sizes in between up to 18.4"
Zawartość opakowania
- 1 "Carbon" laptop stand
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję