Podstawka pod laptopa Light 12-stopniowa składana 15,6" czarna
00126816
Problemy z plecami i sztywne mięśnie w biurze? Szczególnie praca z laptopem może być tego przyczyną. Nasza podstawka pod notebooka może przynieść ulgę: ustaw notebooka na idealnej wysokości do pracy i spraw, by codzienne zadania były o wiele bardziej ergonomiczne.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Regulowany kąt nachylenia
Możliwość elastycznej regulacji pionowego kąta nachylenia pozwala na ergonomiczną pracę przy laptopie na siedząco lub stojąco
Praktyczna torba do przechowywania
Do przechowywania i łatwego transportu: prosta torebka ze sznurkiem chroni podstawkę pod notebooka przed zarysowaniami, kurzem itp.
Antypoślizgowe gumowe podkładki
Antypoślizgowe gumowe podkładki zapewniają stabilną pozycję i chronią powierzchnię przed zarysowaniami
Wyjątkowo lekki
Mobilny i elastyczny: przenośny stojak do laptopa jest nadzwyczaj lekki, dzięki czemu można go jeszcze łatwiej transportować
Podpórka
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 39,62 cm (15,6") |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 0 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Non-slip |
| Ergonomia | Height adjustable |
| Instalacja | Stojak |
| Maksymalne obciążenie | 5 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Szczególnie kompaktowa i łatwa w transporcie podstawka pod laptopa z indywidualnie regulowanym kątem nachylenia dla wygodnego korzystania z laptopa na stołach lub stanowiskach pracy
- Przenośna podstawka pod laptopa: łatwa w transporcie (wysokość po złożeniu: ok. 2 cm)
- 12-stopniowa regulacja nachylenia ułatwia ergonomiczną postawę i pozycję siedzącą dzięki indywidualnemu podnoszeniu laptopa
- Antypoślizgowe gumowe podkładki na spodzie zapewniają pewny chwyt laptopa na biurku
- Dodatkowe gumowe podkładki na przesuwanej krawędzi zapobiegają zarysowaniom i ślizganiu się notebooka na samej podstawce
- Stabilna powierzchnia spoczynkowa zapobiega przegrzewaniu się laptopa na podstawce, ponieważ szczeliny wentylacyjne nie są blokowane
- Idealna podstawka pod laptopa do domowego biura i pracy mobilnej
- Zalecana do laptopów z ekranem o przekątnej maks. 40 cm (15,6„): nadaje się do 10”, 11„, 12”, 13„, 14”, 15„ i wszystkich rozmiarów do 15,6”
Zawartość opakowania
- 1 podstawka pod laptopa Light
- 1 etui do przechowywania
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję