Podstawka pod laptopa Rotation 360° 8-stopniowa do 15,6 cala czarna
00126817
Problemy z plecami i sztywne mięśnie w biurze? Praca na laptopie może szczególnie to wywoływać. Nasza podstawka pod laptopa może przynieść ulgę: ustaw swój notebook na idealnej wysokości do pracy i spraw, by codzienne zadania były dużo bardziej ergonomiczne.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Możliwość obracania o 360°
Laptopa można obracać o 360° i regulować kąt nachylenia
Antypoślizgowe gumowe podkładki
Antypoślizgowe gumowe podkładki zapewniają stabilną pozycję i chronią powierzchnię przed zarysowaniami
Podpórka
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 39,62 cm (15,6") |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 22 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Non-slip Możliwość pochyłu |
| Ergonomia | Height adjustable |
| Dodatkowa funkcja | Możliwość pochyłu |
| Maksymalne obciążenie | 3.5 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Easy-to-transport laptop stand with 360° swivel function and adjustable angle of tilt for comfortable use of the notebook on tables or workstations
- Flexible and easy to adjust: integrated, easy-running turntable (360°)
- Portable laptop stand: easy to transport (height folded down: approx. 1.5 cm)
- 8-stage tilt adjustment, makes an ergonomic posture and seating position easier thanks to individual raising of the laptop
- Non-slip rubber pads on the underside ensure a secure grip of the laptop on the desk
- Additional rubber pads on the sliding edge prevent scratches and slipping of the notebook on the stand itself
- Stable resting surface prevents overheating of the laptop on the stand since the ventilation slits are not blocked
- Ideal laptop booster for home office and mobile working
- Recommended for laptops with a display size of max. 40 cm (15.6"): suitable for 10", 11", 12", 13", 14", 15" and all sizes in between up to 15.6"
Zawartość opakowania
- 1 "Rotation" laptop stand
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję