Pokrowiec na obiektyw neoprenowy rozmiar S
00126693
Nie wiesz, gdzie schować obiektyw podczas całodniowej sesji zdjęciowej? Ta saszetka na obiektyw zapewnia najwyższą ochronę Twojej cennej optyki i można ją przypiąć do paska lub plecaka za pomocą karabińczyka, dzięki czemu masz do niej szybki i łatwy dostęp. Świetnie!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Neopren |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Neopren |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna | 65 mm |
| Waga | 40 g |
| Wysokość | 50 mm |
Wiecej informacji o produkcie
- For safely storing a lens and for protecting it from dust, dirt and moisture
- Snap hook for attachment to camera bag, belt or back pack
- Elastic cord with quick-release buckle for rapid removal of the lens
- Flexible neoprene material for protection against shocks
- Belt loops
- Suitable for lenses with a diameter up to 65 mm and height of up to 50 mm
Zawartość opakowania
- 1 lens pouch
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję