Półka na monitor lub telewizor uniwersalna 30 x 12.7 cm czarna
00220889
Oszczędzająca miejsce powierzchnia do przechowywania, którą można przymocować do telewizora lub monitora komputera
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Montaż zajmujący niewiele miejsca
Zajmuje mało miejsca: regał umieszczany jest bezpośrednio przy telewizorze albo monitorze komputera, nie trzeba blokować dodatkowych powierzchni
Szybki montaż
Łatwy i szybki montaż bez jakichkolwiek narzędzi
Dodatkowa półka
Wszystko w jednym miejscu: regał na akcesoria takie jak pilot, soundbar czy dekoracja
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Akcesoria TV |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość urządzenia do | 5 cm |
| Głębokokość urządzenia do | 1.8 cm |
| Głębokokość urządzenia | 1.8 cm |
| Waga | 6000 g |
| Długość | 30 cm |
| Maks. obszar przeznaczony do mocowania | 30 cm |
| Minimalny obszar mocowania | 12.7 cm |
| Szerokość | 12.7 cm |
| Głębokość | 1.8 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Uchwt stołowy |
| Załącznik | brak mocowania |
| Maks. udźwig | 6 kg |
| Montaż | Mocwanie na przyssawkę |
Wiecej informacji o produkcie
- Oszczędzająca miejsce powierzchnia do przechowywania, którą można przymocować do telewizora lub monitora komputera
- Uniwersalna półka do przechowywania, odpowiednia dla wszystkich monitorów z płaskim ekranem
- Dodatkowa przestrzeń do przechowywania w postaci górnej półki bezpośrednio przy ekranie
- Idealna do przechowywania akcesoriów, takich jak dekodery (np. odbiorniki), piloty, anteny, głośniki lub akcesoria domowe
- Duża nośność do 6 kg: na półce do przechowywania telewizora można bez problemu umieścić małe przedmioty
- Stabilna konstrukcja z trójpunktową strukturą: półka telewizyjna spoczywa na górnej krawędzi, a dwie składane nóżki podtrzymują się nawzajem z tyłu. Kąt nachylenia jest regulowany
- Obrzeże na całym obwodzie zapobiega spadaniu przedmiotów
Zawartość opakowania
- 1 uniwersalna półka ekranowa
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję