Power Pack "Supreme 20HD", 20000mAh
00139530
Czy to w podróży służbowej, czy na wakacjach – gdy bateria w smartfonie rozładuje się gdzieś na odludziu, panikujemy. Z naszymi power bankami możesz się zrelaksować, bo zawsze będziesz mieć wystarczająco energii dla swojego smartfona i zawsze pozostaniesz w kontakcie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Power Pack – energia do zabrania ze sobą
Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią
Certyfikowane ogniwa
Atestowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Wtyczka USB-C: może być używana obustronnie
Wygodne i szybkie łączenie za pomocą obustronnej wtyczki USB-C
Stylowy wygląd i wrażenie
Stylowy wygląd i zachowanie: dobrze się prezentuje i dobrze się układa w dłoni
Komórki High Density
Ogniwa o dużej gęstości energii umożliwiają zastosowanie bardziej kompaktowej i lżejszej konstrukcji niż zwykłe ogniwa
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność | 20000 mAh |
| Prędkość ładowania | Fast Charge |
| Napięcie 1 | 5 V |
| Napięcie 2 | 5 V |
| Napięcie 3 | 5 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Nazwa baterii | Integrated Li-Polymer-Battery |
| Bieżąca moc 1 | 3 A |
| Bieżąca moc 2 | 3 A |
| Bieżąca moc 3 | 3 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary |
| Kolor | Szary |
| Seria | Supreme-HD |
| Kolor | Szary |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Komponent 1 | USB-Type-C-Cable |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 361 g |
| Długość | 130 mm |
| Szerokość | 68 mm |
| Wysokość | 25 mm |
Wiecej informacji o produkcie
- Mobile spare battery for the external power supply of smartphones and other mobile devices
- Housing with soft-touch surface
- Easy recharging of smartphones and other mobile devices
- Ideal companion with energy "to go": for a new boost of energy simply connect the smartphone and the power pack with the cable
- 3 outputs: supports simultaneous charging of up to 3 devices
- Simple charging on a USB charger (not included in the extent of delivery) via USB-C charging cable
- Universal use
- Integrated LED capacity indicator
- Overload protection, deep discharge protection, short circuit protection
- TÜV-certified
Zawartość opakowania
- 1 "Supreme 20HD" Power Pack
- 1 USB-A to USB-C cable
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję