Powerbank 20000 mAh 3 wyjścia 2x USB-C USB-A czarny
00201755
Szybkie ładowanie, ładowanie w podróży: zewnętrzna bateria zasila smartfony, tablety, głośniki Bluetooth i inne urządzenia mobilne – czy to w biurze, w samolocie, czy na plaży.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Power Pack – energia do zabrania ze sobą
Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią
Bezpieczne ładowanie
Certyfikowane ogniwa zapewniające najwyższą jakość i bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeładowaniem, przepięciem, przegrzaniem i zwarciem
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania chroni baterię, a tym samym wydłuża żywotność telefonu komórkowego, tabletu i innych urządzeń
Kompaktowa i lekka konstrukcja
Mała i lekka: przenośna ładowarka zmieści się w każdej kieszeni i bagażu podręcznym
Uniwersalne zastosowanie
Maksymalna kompatybilność ze wszystkimi telefonami komórkowymi, tabletami i innymi urządzeniami, np. smartwatchami, kamerami cyfrowymi lub słuchawkami bluetooth
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność | 20000 mAh |
| Prędkość ładowania | Fast Charge |
| Napięcie 1 | 5 V |
| Napięcie 2 | 5 V |
| Napięcie 3 | 5 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Nazwa baterii | Integrated Li-Polymer-Battery |
| Bieżąca moc 1 | 3 A |
| Bieżąca moc 2 | 2.4 A |
| Bieżąca moc 3 | 2.4 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 425 g |
| Długość | 68 mm |
| Szerokość | 29.5 mm |
| Wysokość | 143.3 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Dodatkowa funkcja | Protection against overheating Overcharge protection Over-discharge protection Short circuit protection |
Wiecej informacji o produkcie
- Szybkie ładowanie, ładowanie w podróży: zewnętrzna bateria zasila smartfony, tablety, głośniki Bluetooth i inne urządzenia mobilne – czy to w biurze, w samolocie, czy na plaży.
- Jedno ładowanie potężnego akumulatora wystarcza, aby korzystać z telefonu Samsung Galaxy S21+ przez 165 godzin dłużej.
- Dzięki złączu USB-C akumulator ładuje się do pełna w ciągu 8 godzin.
- Zintegrowany wyświetlacz LED: dokładnie pokazuje poziom naładowania od 1 do 100 procent.
- Wejście: USB-C.
- 3 wyjścia: 2 x USB-C, 1 x USB-A.
Zawartość opakowania
- 1 zasilacz
- 1 kabel ładujący USB-A – USB-C, długość: 0,30 m
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję