Powerbank Color 20 Powerpack 20.000 mAh kolor zielony
00201716
Szybkie ładowanie, możliwość ładowania w podróży: Zewnętrzna bateria zasila smartfony, tablety, głośniki Bluetooth i inne urządzenia mobilne - w biurze, w samolocie czy na plaży
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Power Pack – energia do zabrania ze sobą
Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią
Bezpieczne ładowanie
Certyfikowane ogniwa zapewniające najwyższą jakość i bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeładowaniem, przepięciem, przegrzaniem i zwarciem
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania chroni baterię, a tym samym wydłuża żywotność telefonu komórkowego, tabletu i innych urządzeń
Kompaktowa i lekka konstrukcja
Mała i lekka: przenośna ładowarka zmieści się w każdej kieszeni i bagażu podręcznym
Uniwersalne zastosowanie
Maksymalna kompatybilność ze wszystkimi telefonami komórkowymi, tabletami i innymi urządzeniami, np. smartwatchami, kamerami cyfrowymi lub słuchawkami bluetooth
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność | 20000 mAh |
| Prędkość ładowania | Fast Charge |
| Napięcie 1 | 5 V |
| Napięcie 2 | 5 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Nazwa baterii | Integrated Li-Polymer-Battery |
| Bieżąca moc 1 | 3 A |
| Bieżąca moc 2 | 3 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Zielony |
| Kolor | Zielony |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 368 g |
| Długość | 70 mm |
| Szerokość | 26.4 mm |
| Wysokość | 130 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Dodatkowa funkcja | Protection against overheating Overcharge protection Over-discharge protection Short circuit protection |
Wiecej informacji o produkcie
- Szybkie ładowanie, możliwość ładowania w podróży: Zewnętrzna bateria zasila smartfony, tablety, głośniki Bluetooth i inne urządzenia mobilne - w biurze, w samolocie czy na plaży
- Jedno ładowanie mocnego akumulatora wystarczy, aby korzystać z Samsung Galaxy S21+ np. przez 165 godzin dłużej
- Poprzez złącze USB-C akumulator jest w pełni naładowany w ciągu 9 godzin.
- Zintegrowany wskaźnik pojemności LED: wyświetla w czterech etapach (100%, 75%, 50%, 25%), ile energii jest jeszcze dostępne
- Wejście: USB-C
- 2 wyjścia: 1x USB-C, 1x USB-A
Zawartość opakowania
- 1 "Colour 20" power pack
- 1 USB-A - USB-C charging cable, length: 0.30 m
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
