Powerbank Hama Power Pack Travel 10000 mAh 2xUSB-C kabel wbudowany szary
00201739
Szybkie ładowanie, ładowanie w podróży. Zewnętrzna bateria zasila smartfony, tablety, głośniki Bluetooth i inne urządzenia mobilne — zarówno w biurze, w samolocie, jak i na plaży.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Power Pack – energia do zabrania ze sobą
Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią
Bezpieczne ładowanie
Certyfikowane ogniwa zapewniające najwyższą jakość i bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeładowaniem, przepięciem, przegrzaniem i zwarciem
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania chroni baterię, a tym samym wydłuża żywotność telefonu komórkowego, tabletu i innych urządzeń
Kompaktowa i lekka konstrukcja
Mała i lekka: przenośna ładowarka zmieści się w każdej kieszeni i bagażu podręcznym
Uniwersalne zastosowanie
Maksymalna kompatybilność ze wszystkimi telefonami komórkowymi, tabletami i innymi urządzeniami, np. smartwatchami, kamerami cyfrowymi lub słuchawkami bluetooth
Z kablem USB-C
Zawsze przy sobie: dzięki powerbankowi z wbudowanym na stałe kablem USB-C podczas pakowania musisz myśleć już tylko o jednej rzeczy
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność | 10000 mAh |
| Prędkość ładowania | Fast Charge |
| Napięcie 1 | 5 V |
| Napięcie 2 | 5 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Nazwa baterii | Integrated Li-Polymer-Battery |
| Bieżąca moc 1 | 3 A |
| Bieżąca moc 2 | 3 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Antracyt |
| Kolor | Antracyt |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 192 g |
| Długość | 63.2 mm |
| Szerokość | 23.5 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Dodatkowa funkcja | Protection against overheating Overcharge protection Over-discharge protection Short circuit protection |
Wiecej informacji o produkcie
Szybkie ładowanie, ładowanie w podróży. Zewnętrzna bateria zasila smartfony, tablety, głośniki Bluetooth i inne urządzenia mobilne — zarówno w biurze, w samolocie, jak i na plaży.
- Jedno ładowanie wydajnego powerbanku wystarcza na przykład, aby wydłużyć czas pracy telefonu Samsung Galaxy S21+ nawet o 85 godzin.
- Przez złącze USB-C powerbank można w pełni naładować w 5,8 godziny.
- Zintegrowany wskaźnik pojemności LED: pokazuje w czterech poziomach (100%, 75%, 50%, 25%), ile energii jeszcze pozostało.
- Wejście/wyjście: USB-C przez zintegrowany kabel o długości 6,5 cm — gdy nie jest używany, wtyk można bezpiecznie schować w specjalnym wgłębieniu.
- 1 dodatkowe wyjście: USB-C
Zawartość opakowania
- 1 powerbank "Travel"
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję