Prezenter laserowy X-Pointer bezprzewodowy
00139915
Prowadź swoje prezentacje profesjonalnie – za pomocą kompaktowego pilota Hama. Pilot o zasięgu do 12 m pozwala na zdalne sterowanie prezentacją. Przyciski umożliwiają przewijanie slajdów oraz uruchomienie czerwonego wskaźnika.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zasięg 12 metrów
Bezprzewodowa technologia 2,4 GHz o zasięgu do 12 metrów: pozwala na dynamiczne przeprowadzanie prezentacji, umożliwiając swobodne poruszanie się po pomieszczeniu
Odbiornik USB z możliwością schowania
Kompaktowy odbiornik USB można transportować w obudowie
Wskaźnik laserowy
Czerwony laser nadaje się idealnie do wskazywania ważnych punktów w prezentacji w zaciemnionym otoczeniu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa laseru | 1 |
| Zasięg | 12 m |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 12 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Wysokość | 2.2 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- pilot do prezentacji RF 2,4 GHz z czerwonym wskaźnikiem laserowym do profesjonalnego sterowania i obsługi prezentacji za pomocą projektora
- pilot do prezentacji do przewijania slajdów i stron w programie Microsoft PowerPoint i innych aplikacjach pakietu Office
- technologia Smart-Link ułatwiająca uruchamianie
- proste elementy obsługowe umożliwiają pewne poprowadzenie prezentacji
- włącznik/wyłącznik do użytku z baterią
- zasilanie bateryjne: szybka wymiana podczas prezentacji
- zintegrowana regulacja głośności
Zawartość opakowania
- 1 "X-Pointer" wireless laser presenter
- 2 AAA Micro batteries
- 1 instruction manual
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP, MAC OS 10.10 or later
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję