Programator tygodniowy cyfrowy Mini 20 programów biały
00223306
Wentylator już ochłodził salon pod koniec dnia, włamywaczowi za pomocą światła sprawia się wrażenie, że jesteś w domu na wakacjach. Jak? Łatwo. Dzięki timerowi. W tej cyfrowej wersji możesz zaprogramować każdy dzień tygodnia inaczej.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Elastyczne programowanie
Dowolne i dokładne ustawianie czasów różnych programów sterujących
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Gniazdko elektryczne z programatorem czasowym
Programator czasowy umożliwiający włączanie i wyłączanie w ustalonym czasie, a przez to oszczędzanie prądu
Funkcja losowa do symulacji obecności
W trybie losowym programator czasowy uruchamia podłączone urządzenia, np. lampę sufitową lub telewizor w losowych odstępach czasu, pomagając w ten sposób odstraszać włamywaczy
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. obciążenie połączenia | 1800 W |
| Napięcie | 250 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | With increased Contact Protection |
| Najkrótszy przełącznik interwałowy | 1 m |
| Dodatkowa funkcja | With increased Contact Protection |
| Możliwość włączenia/wyłączenia na dzień | 20 |
Wiecej informacji o produkcie
- Digital timer that allows automatic switching on/off of electrical devices at pre-set times
- Ideal if you want to control lamps, radiators, pumps or Christmas lights individually, for example
- Data storage in the event of a power failure
- Up to 20 switching programmes with week day, hour and minute setting
- 15 different week day combinations possible, e.g. Programme 1: Mon - Fri / Programme 2: Sat + Sun
- Manual On/Off function
- Without any settings, the timer is automatically in permanently on mode
- Countdown function: ideal as a kitchen timer or for heat lamps for plants and animals that should only light up for a certain period
- Can be toggled for summer / winter time
- Compact housing
Zawartość opakowania
- 1 "Mini" digital week timer switch
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję