Przełącznik HDMI 4K 3x1
00121770
For the manual and automatic switching of digital video and audio signals on AV devices (HDTV)
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Aluminiowa obudowa
Elegancka i wytrzymała obudowa aluminiowa
Ultra HD - 4K
Przełącznik HDMI™ do perfekcyjnego odtwarzania obrazów wysokiej rozdzielczości w jakości kinowej Ultra-HD
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | External Power Supply optional |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 7.35 cm |
| Wysokość (korpus) | 1.45 cm |
| Głębokość (korpus) | 3.2 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | HDMI™ Switch |
| Właściwości | Remote Control |
| Cecha specyficzna | Remote Controls |
| Typ włącznika | Manualne |
Wiecej informacji o produkcie
- For the manual and automatic switching of digital video and audio signals on AV devices (HDTV)
- For connecting up to 3 HDMI™ playback devices (e.g. Blu-ray player, DVD player, TV receiver, computer, tablet PC, Playstation, Xbox) to an HDMI™ device such as TV, monitor, projector
- With remote control for convenient switching between the connected devices
- Supports all resolutions up to max. 3840 x 2160 @ 60 Hz
- Supports the following video formats: 12-bit full HD video, 3D video and 4Kx2k@30/60 Hz ultra HD video
Zawartość opakowania
- 1 4K-HDMI™ switch
- 1 remote control
- 1 CR2025 battery
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję