Przełącznik HDMI 4K 3x1 3 gniazda – 1 wtyk
00205101
HDMI™ 2.0 switch for conveniently switching between three HDMI™ source devices on one monitor, e.g. games console and laptop
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wyjątkowa jakość dźwięku i obrazu
Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz solidnie wykonana warstwa ekranująca zapewnia bezstratny przekaz sygnału
Ultra HD - 4K
Dla uzyskania doskonałej jakości kinowej Ultra HD o wysokiej rozdzielczości 4096 x 2160 (4K) pikseli
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 5.3 cm |
| Wysokość (korpus) | 1.7 cm |
| Głębokość (korpus) | 8.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | HDMI™ Switch |
| Typ włącznika | Półautomatyczny |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- HDMI™ 2.0 switch for conveniently switching between three HDMI™ source devices on one monitor, e.g. games console and laptop
- Supports resolutions up to 4k @ 60Hz
- Selector button for easy toggling between three sources
- No external power supply needed
- Plug & Play installation: no software required
- Double-shielded HDMI™ connection cable, 0.55 m
- HDCP compatible
Zawartość opakowania
- 1 4K HDMI™ 3x1 toggle switch
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
For a perfect signal transmission, the length of the cable from the device to the HDMI™ switch and from the HDMI™ switch to the TV should be no more than 5 metres in total.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję