Przełącznik HDMI 8K dwukierunkowy 1 In 2 Out / 2 In 1 Out
00205324
Do ręcznego, dwukierunkowego przełączania sygnału HDMI™ - idealne rozwiązanie, gdy dostępne jest tylko 1 złącze HDMI™, zarówno w odtwarzaczu, jak i na ekranie
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ultra HD - 8K
Dla uzyskania doskonałej jakości kinowej Ultra HD o wysokiej rozdzielczości 7680 x 4320 (8K) pikseli
Wysoka częstotliwość odświeżania dla gier
Obsługuje wysoką rozdzielczość w zakresie 4K @ 120 Hz, która zapewnia radość z płynnej gry – idealny do Playstation5 i Xbox Series X
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Transfer 3D
Transfer 3D - dzięki zwiększonej szerokości pasma
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | HDMI™ Powered |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 7.15 cm |
| Wysokość (korpus) | 1.45 cm |
| Głębokość (korpus) | 3.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | HDMI™ Switch |
| Typ | Przełącznik danych |
| Typ włącznika | Manualne |
Wiecej informacji o produkcie
- Do ręcznego, dwukierunkowego przełączania sygnału HDMI™ - idealne rozwiązanie, gdy dostępne jest tylko 1 złącze HDMI™, zarówno w odtwarzaczu, jak i na ekranie
- Do przełączania z 2 źródeł sygnału HDMI™ (np. odtwarzacz Blu-ray, konsola, komputer) na 1 urządzenie odtwarzające HDMI™ (np. telewizor, monitor, projektor)
- Do przełączania z 1 źródła sygnału HDMI™ (np. odtwarzacza Blu-ray, konsoli, komputera) na 2 urządzenia odtwarzające HDMI™ (np. telewizor, monitor, projektor)
- Obsługuje wszystkie rozdzielczości do 8k @ 60 Hz
- Idealny do zestawów kina domowego, gier i zastosowań profesjonalnych
- Instalacja Plug & Play: nie jest wymagane żadne oprogramowanie
- Gumowany spód zapewnia efekt antypoślizgowy
Zawartość opakowania
- 1 przełącznik 8K HDMI™ „dwukierunkowy”
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Jednoczesne wyświetlanie na dwóch wyświetlaczach nie jest możliwe.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję