Przełącznik samochodowy 10A/12V czarny
00185819
For switching consumers, e.g. lights, headlights in the car
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | CarHifi |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Obciążenie w amperach | 10 A |
| Ładowanie | 12 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica wiertła | 21 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Przełącznik samochodowy |
Wiecej informacji o produkcie
- For switching consumers, e.g. lights, headlights in the car
- Compact design for discreet installation
Zawartość opakowania
- 1 vehicle switch
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
