Przełącznik sieciowy 5 portów 10/100
00053308
Masz kilka komputerów stacjonarnych i laptopów, które mają mieć dostęp do tej samej sieci? Ten przełącznik sieciowy od Hama łączy do pięciu urządzeń w jedną sieć, gwarantując łatwy dostęp dla wszystkich do Internetu, serwera multimediów (filmów i zdjęć) lub innych danych.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Save Energy
Szczególnie niskie zużycie energii
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 7.2 cm |
| Głębokość | 12.4 cm |
| Wysokość | 2.4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Budowa | Zewnetrzne |
Wiecej informacji o produkcie
- Connects up to 5 PCs, notebooks, consoles, etc. for problem-free access to files and peripheral devices
- Automatic configuration by the device
- 5 network connections with automatic cable type detection
- Designed for CAT5e, CAT6, CAT6A
- Designed for 100 or 10 Mbps networks
- Supports the IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE802.3x and IEEE802.3az standards
- Integrated UPLink port allows a further network switch to be connected for port expansion
- Desktop design
- Plug and play
- Each connection has its own LED
- The LEDs integrated into the switch show the connections' current operating mode
- Prepared for wall mounting
Zawartość opakowania
- 1 network switch
- 1 power supply unit
- 1 instruction manual
Wymagania systemowe
- Suitable for every operating system with network function
- Integrated RJ-45 network connection
Wskazówki dla użytkownika
When using the switch in un-heated rooms (such as cellars or attics), please note the operating temperature range from 0 degrees to 40 degrees Celsius. Be aware that the product is not designed for outdoor use.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję