Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Dla nośnika | DVD |
| Przystosowany dla | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polypropylene (PP) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 19 cm |
| Głębokość | 1.4 cm |
| Wysokość | 13.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Pudelko |
Wiecej informacji o produkcie
• Pudełka zapasowe; 30 szt.
• Pudełko standardowe, grubość 14 mm
Zawartość opakowania
- 30 DVD jewel cases
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję