Pudełko DuoCase na 2 karty pamięci przezroczyste
00095988
SD card box for the secure, protected archiving of: 1 x SD memory card or 1 x SD adapter, 1 x microSD memory card
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Pasuje do | SD & MMC |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polypropylene (PP) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Transparent |
| Kolor | Transparent |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 4 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Głębokość | 0.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maks. pojemność | 2 |
Wiecej informacji o produkcie
- SD card box for the secure, protected archiving of: 1 x SD memory card or 1 x SD adapter, 1 x microSD memory card
- Protects the memory card from damage
- Flexible, shatterproof protective box, ideal for transport in a laptop bag, etc.
- Extremely flat and space-saving
Zawartość opakowania
- 1 "DuoCase" memory card box
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję