Pudełko na płyty CD podwójne Standard 10 szt. przezroczysto-czarne
00044747
Designed to hold 2 CDs
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Dla nośnika | CD |
| Przystosowany dla | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polystyrene (PS) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Transparent |
| Kolor | Czarno-przezroczysty |
| Kolor | Czarny Transparent |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 14 cm |
| Głębokość | 1.04 cm |
| Wysokość | 12.4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Pudelko |
Wiecej informacji o produkcie
- Designed to hold 2 CDs
- Replacement for damaged or broken original double CD cases or for converting a broad CD case (multi-pack) into a slim case
Zawartość opakowania
- 10 CD double jewel cases
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
