Pudełko na płyty CD Slim 25 szt. kolorowe
00051166
Super slim jewel case for one CD plus inlay card
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Dla nośnika | CD |
| Przystosowany dla | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polystyrene (PS) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Pink Orange Niebieski Zielony Fioletowy |
| Kolor | Kolorowy |
| Kolor | Różowy Orange Fiolet Niebieski Zielony |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 12.5 cm |
| Głębokość | 0.52 cm |
| Wysokość | 14.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Pudelko |
Wiecej informacji o produkcie
- Super slim jewel case for one CD plus inlay card
- Due to their low height (approx. 5.2 mm), two of these jewel cases fit in a standard CD compartment
- Space saving: 50%
- Ideal replacement for damaged or broken original cases
- Pack comprising 5 transparent/blue, 5 transparent/orange, 5 transparent/violet, 5 transparent/green and 5 transparent/pink jewel cases
Zawartość opakowania
- 25 CD jewel cases
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję