Radiobudzik Multi czarny
00186448
DCF radio clock with analogue hours / minutes display and digital display for date, temperature and seconds
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Ostrzeżenie o prędkości
Szybki alarm (speed) budzi śpiochów rosnącym tempem sygnału budzenia
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wskazanie daty | Day, Month |
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Podświetlenie wyświetlacza | Biały |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 192 g |
| Szerokość | 9.5 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Analogowy i cyfrowy |
| Dokładność temperatury | 1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±5℃ |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja drzemki Zegar radiowy DCF Termometr (od -10°C do +50°C) |
Wiecej informacji o produkcie
- DCF radio clock with analogue hours / minutes display and digital display for date, temperature and seconds
- Arabic dial with display for date, room temperature and seconds
- Analogue minute / hour hand
- White backlight, activate with a button press
Digital display:
- The date, room temperature and seconds are displayed alternately every 20 seconds
Time / calendar / alarm function:
- One alarm time can be set
- Snooze function
- Date display
Zawartość opakowania
- 1 "Multi" radio alarm clock
- 1 AA Mignon battery
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
The DCF function gives you the exact time, however this is only the case for countries in the Central European Time Zone (CET).
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję