Radiobudzik RC 45 biały
00186372
DCF radio clock with digital display of the time, alarm, date and temperature
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Ostrzeżenie o prędkości
Szybki alarm (speed) budzi śpiochów rosnącym tempem sygnału budzenia
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wskazanie daty | Day, Month, Weekday |
| Odcień koloru | Biały Taupe |
| Kolor | Biały |
| Podświetlenie wyświetlacza | Niebieski |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 114 g |
| Szerokość | 7.8 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Wysokość | 7.8 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Ustawienia | Time zone |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1°C |
| Skala temperatury | -9.9℃ do +60.0℃ |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja drzemki Zegar radiowy DCF Termometr |
Wiecej informacji o produkcie
- DCF radio clock with digital display of the time, alarm, date and temperature
- Blue, pleasant LED backlight
- Large display for easy reading of the time
- Thanks to its handy size, the alarm clock is ideal for travel
Time / calendar / alarm function:
- Programmable alarm
- With snooze function
- Date display (day/month)
- Day of the week display (7 languages: English, German, Italian, French, Spanish, Dutch, Danish)
Thermometer:
- can be switched between degrees Celsius and degrees Fahrenheit
Zawartość opakowania
- 1 "RC 45" radio alarm clock
- 2 AAA Micro batteries
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
