Radiobudzik RC 660 biały
00186321
DCF radio clock with digital display of the time, alarm time, date, temperature and ambient humidity
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Czujnik jasności
Włączany i wyłączany czujnik jasności aktywuje się automatycznie w ciemności
Alarm na dni powszednie
Ustawianie czasów budzenia dla dni roboczych od poniedziałku do piątku
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 3 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wskazanie daty | Day, Month |
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Podświetlenie wyświetlacza | Biały |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 191 g |
| Szerokość | 11.8 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 2 |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Pomiar wilgotności powietrza | 1 % |
| Dokładność wilgotności powietrza | ±10% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 90% |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1.5°C |
| Skala temperatury | -9.9℃ do +60.0℃ |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja drzemki Zegar radiowy DCF Termometr (od -9,9°C do +50°C) (od 14°F do 122°F) Funkcja lampki nocnej Higrometr |
Wiecej informacji o produkcie
- DCF radio clock with digital display of the time, alarm time, date, temperature and ambient humidity
- With snooze function
- White, pleasant, LED backlight
- Large display for easy reading of the time
- Modern housing colour for decorative home design
Thermometer:
- can be switched between degrees Celsius and degrees Fahrenheit
Zawartość opakowania
- 1 "RC 660" radio alarm clock
- 3 AAA Micro batteries
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Both or just one of the two set alarm times can be active as a workday alarm. If the "NORMAL" setting is selected instead of the workday alarm, the alarm clock will always go off at the set alarm time from Monday to Sunday.
The DCF function gives you the exact time, however this is only the case for countries in the Central European Time Zone (CET).
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję