Ramka aluminiowa Detroit 21x29,7 cm srebrna
00063770
The frame is equipped with a highly breakproof polystyrene pane (1 mm thick) and is therefore ideal for nurseries, schools and hospitals
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | Detroit |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 15 x 20 |
| Profil listwy/ szerokość około | 11 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 22 |
| Maksymalna grubość passepartou | około 1,8 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 6 mm |
| Rozmiar ramki | 21 x 29,7 |
| Szerokość | 22 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Zawieszka |
| Typ szkła | Art glass |
| Typ ramki | Aluminum frame |
Wiecej informacji o produkcie
- The frame is equipped with a highly breakproof polystyrene pane (1 mm thick) and is therefore ideal for nurseries, schools and hospitals
- Stylish aluminium frame
- Includes document insert
- Precision mitres
- Matt anodised and brushed aluminium profile
Zawartość opakowania
- 1 "Detroit" aluminium frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
