Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Zawieszka |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Medium Density Fiberboard (MDF) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały Dębowy |
| Seria | Kalmar |
| Kolor | Beżowy Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Szerokość | 50.5 cm |
| Rozmiar zdjęcia 2 | 10 x 15 |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość zdjęć - wymiar 1 | 3 |
| Ilość zdjęć - wymiar 2 | 2 |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Portrait Gallery Frame |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Certyfikat | FSC 100% |
Wiecej informacji o produkcie
- Nowoczesna galeria ramek portretowych w jakości 100% FSC na 5 zdjęć
- 2 w formacie 10x15 cm i 3 w formacie 13x18 cm
- Wzornictwo w popularnym stylu skandynawskim
- Do powieszenia
- Najwspanialsze wspomnienia zebrane dekoracyjnie w jednym miejscu
- Zdjęcia, pocztówki itp. można szybko zamieniać miejscami dzięki klipsom
Zawartość opakowania
- 1 "Kalmar" portrait frame gallery
- 2 clips
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję