Ramka galeria Kopenhagen dębowa 25x55 cm 3 zdjęcia
00175966
Ramka na zdjęcia – galeria do zawieszenia trzech zdjęć na ścianie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Zawieszka |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Medium Density Fiberboard (MDF) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Dębowy |
| Kolor | Dębowy |
| Seria | Kopenhagen |
| Kolor | Brazowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Długość | 27 cm |
| Profil listwy/ szerokość około | 15 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 30 |
| Maksymalna grubość passepartou | 1.4 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 10 mm |
| Rozmiar ramki | 25 x 55 |
| Szerokość | 3 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość zdjęć - wymiar 1 | 3 |
| Typ szkła | Refleks |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Certyfikat | FSC 100% |
Wiecej informacji o produkcie
- Ramka na zdjęcia wykonana z wysokiej jakości materiału MDF o wyglądzie drewna, 100% jakości FSC
- Wytrzymałe mocowanie klasy premium
- Precyzyjnie wycięte ramki
- Polerowane szkło wysokiej jakości
- Możliwość zawieszenia w pionie lub poziomie
- Ramka na 3 zdjęcia o wymiarach 13 x 18 cm
Zawartość opakowania
- 1 "Copenhagen" wooden frame
- 1 mount
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
