Ramka galeria Madrid czarna 3x10x15 cm 23x45 cm
00066596
Ramka na zdjęcia typu galeria. Ma miejsce na trzy fotografie o rozmiarze 10 x 15 cm.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Zawieszka |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Madrid |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Długość | 46.5 cm |
| Profil listwy/ szerokość około | 9 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 17 |
| Maksymalna grubość passepartou | około 1,4 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 4.8 mm |
| Rozmiar ramki | 23 x 45 |
| Szerokość | 24.5 cm |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość zdjęć - wymiar 1 | 3 |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Photo gallery frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Ramka z miejscem na 3 zdjęcia
- Wysokiej jakości szkło
- Wytrzymały hak mocujący
- Wysokiej jakości mocowanie
- Wymiary zdjęć: 10 x 15 cm
- Rozmiar ramki: 23 x 45 cm
Zawartość opakowania
- 1 "Madrid" plastic frame gallery
- 1 premium mount
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
