Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Zawieszka |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Seria | Clermont |
| Widok wycięcia 1 - szerokość | 11.6 cm |
| Widok wycięcia 1 - długość | 7.9 cm |
| Widok wycięcia - szerokość | 14.3 cm |
| Widok wycięcia - długość | 9.1 cm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Szerokość | 45.5 cm |
| Rozmiar zdjęcia 2 | 9 x 13 |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 31.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość zdjęć - wymiar 1 | 3 |
| Ilość zdjęć - wymiar 2 | 3 |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Portrait Gallery Frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Plastikowa galeria na 6 zdjęć
- 3 w formacie 10x15 cm i 3 w formacie 9x13 cm
- Do powieszenia w formacie pionowym i poziomym
- Kolorowy zestaw najwspanialszych wspomnień
Zawartość opakowania
- 1 "Clermont" portrait frame gallery
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję