Ramka montażowa na 2 dyski SSD/HDD 2,5 cala do zatoki 3,5 cala
00200759
For the installation of 2.5" SSD and HDD hard disks in one large 3.5" HDD slot
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Typ | PC |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Wielkość dysku twardego | 2.5 " |
| Szerokość (korpus) | 11.4 cm |
| Wysokość (korpus) | 2.4 cm |
| Głębokość (korpus) | 10.1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- For the installation of 2.5" SSD and HDD hard disks in one large 3.5" HDD slot
- High-quality and sturdy metal frame for better heat conduction from the hard disks
- Pre-drilled holes in the frame for optional attachment of an 80 mm fan
- Incl. 12 screws for immediate mounting / installation in the PC
- Suitable and tested for two 2.5" hard disks
- Simple and quick to install
Zawartość opakowania
- 1 installation frame
- 12 screws
- 1 quick reference guide
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję