Ramka Muro ze sznurkiem i klamerkami dębowa 29,5x36,5 cm
00193222
Ramka na zdjęcia do kreatywnego i dekoracyjnego projektowania ścian
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Drewno tylko ze zrównoważonego leśnictwa z certyfikatem FSC
Certyfikat FSC: surowiec użyty w produkcie pochodzi ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Zawieszka |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Medium Density Fiberboard (MDF) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Two Lines |
| Odcień koloru | Dębowy |
| Kolor | Dębowy |
| Seria | Muro |
| Kolor | Brazowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 29,5 x 36,5 |
| Szerokość | 36.6 cm |
| Głębokość | 3.2 cm |
| Wysokość | 29.6 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ szkła | Niedostępny |
| Typ ramki | Portrait Gallery Frame |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Certyfikat | FSC 100% |
Wiecej informacji o produkcie
- Ramka na zdjęcia do kreatywnego i dekoracyjnego projektowania ścian
- Również do małych notatników lub pocztówek
- Zmienna i spersonalizowana dekoracja ścienna
- Zdjęcia, pocztówki itp. można szybko wymieniać dzięki klipsom
- Ta ramka na zdjęcia świetnie nadaje się do opowiadania historii, takich jak wizyty na koncertach ze zdjęciem, biletem na koncert lub autografem.
- Idealna jako prezent, np. jako prezent pieniężny lub jako wspomnienie wspólnej wycieczki
- Do powieszenia w formacie poziomym
Zawartość opakowania
- 1 "Muro" picture frame
- 2 clips
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
