Ramka na okładki płyt LP aluminiowa biała 31,5 x 31,5 cm
00181446
Aluminiowa ramka na okładkę płyty (LP) lub podwójną okładkę: przekształca płyty LP w stylowe akcesoria ścienne i chroni je przed kurzem.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 31,5 x 31,5 |
| Profil listwy/ szerokość około | 11 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 22 |
| Maksymalna grubość passepartou | bez możliwości zamieszczenia passepartout |
| Rozmiar ramki | 31,5 x 31,5 |
| Szerokość | 32.5 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 32.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Zawieszka |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Aluminum frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Aluminiowa ramka na okładkę płyty (LP) lub podwójną okładkę: przekształca płyty LP w stylowe akcesoria ścienne i chroni je przed kurzem.
- Zaokrąglone, wysokiej jakości szkło
- Precyzyjne skosy
- Matowy anodyzowany profil aluminiowy, odporny na promieniowanie UV
- Zawiera wytrzymały wieszak
Zawartość opakowania
- 1 LP cover frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
