Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Stand |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Iron |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Baltimore |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Szerokość | 15.6 cm |
| Głębokość | 7.7 cm |
| Wysokość | 20.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość zdjęć | 1 |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Portrait Frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Stylowa metalowa ramka w industrialnym stylu z wąskimi żelaznymi elementami na zdjęcie o wymiarach 10 x 15 cm
- Filigranowa konstrukcja sprawia, że zdjęcie wygląda, jakby unosiło się między dwiema taflami szkła.
- Nowoczesna żelazna rama pomalowana na czarny mat
- Do umieszczenia w formacie portretowym
Zawartość opakowania
- 1 "Baltimore" portrait frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję