Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polystyrene (PS) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Brazowy Szary |
| Kolor | Brązowo-szary |
| Seria | Chalet |
| Kolor | Brazowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 9 x 13 |
| Profil listwy/ szerokość około | 28 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 15 |
| Maksymalna grubość passepartou | około 1,4 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 22 mm |
| Rozmiar ramki | 13 x 18 |
| Szerokość | 18 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Stand Zawieszka |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Plastic frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Nowoczesna plastikowa ramka w stylu shabby chic
- Płaski profil
- Kreuje stylowy efekt dekoracyjny, który idealnie wpasuje się w czarujące wnętrza domowe
- Wysokiej jakości mocowanie
- Wysokiej jakości szkło
- Możliwość zawieszenia na ścianie lub postawienia na blacie
- Rozmiar zdjęcia: 13 x 18 cm
Zawartość opakowania
- 1 "Chalet" Plastic Frame
- 1 premium mount
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
