Ramka na zdjęcia Happy 10x15 cm
00193246
Przekształca proste rzeczy w unikalne, designerskie obiekty: lekkie jak piórko, twoje ulubione zdjęcia, kwiaty, puch piór czy liście paproci mogą być zawieszone między taflami szkła i przyciągać podziwiające spojrzenia.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Drewno tylko ze zrównoważonego leśnictwa z certyfikatem FSC
Certyfikat FSC: surowiec użyty w produkcie pochodzi ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Stand |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Drewno Medium Density Fiberboard (MDF) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Seria | Happy |
| Widok wycięcia - szerokość | 14 cm |
| Widok wycięcia - długość | 18.5 cm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Szerokość | 16.5 cm |
| Głębokość | 3.9 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość zdjęć | 1 |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Portrait Frame |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Certyfikat | FSC 100% |
Wiecej informacji o produkcie
- Modern wooden frame for a photo 10 x 15 cm in size
- Special effect: two glass panes make the photo look like it's floating
- Modern, minimalist design
- Creates stylish decorative effects for charming home interiors
- For standing in portrait and landscape format
Zawartość opakowania
- 1 "Happy" portrait frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję