Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Zawieszka Stand |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Iron |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | Infinity |
| Widok wycięcia - szerokość | 9.6 cm |
| Widok wycięcia - długość | 14.7 cm |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Szerokość | 10.4 cm |
| Głębokość | 1.3 cm |
| Wysokość | 15.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość zdjęć | 1 |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Portrait Frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Silver portrait frame in unobtrusive design
- With desk stand and mounting
- For positioning and standing in portrait and landscape format
- High-quality velvet back wall
- Timeless elegance that frames the picture perfectly
Zawartość opakowania
- 1 "Infinity" portrait frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję