Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Medium Density Fiberboard (MDF) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Kopenhagen |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Profil listwy/ szerokość około | 15 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 30 |
| Maksymalna grubość passepartou | 1.4 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 10 mm |
| Rozmiar ramki | 15 x 20 |
| Szerokość | 17 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Stand Zawieszka |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Wood frame |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Certyfikat | FSC 100% |
Wiecej informacji o produkcie
- Frame made from high-quality MDF in wood look, FSC quality 100%
- With premium mount
- Precision mitres
- Polished quality glass
- With table stand and hanging fitting in portrait and landscape format
Zawartość opakowania
- 1 "Copenhagen" wooden frame
- 1 mount
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
