Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Seria | Lima |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 20 x 28 |
| Profil listwy/ szerokość około | 24.5 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 16 |
| Maksymalna grubość passepartou | około 1,8 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 20 mm |
| Rozmiar ramki | 30 x 40 |
| Szerokość | 33.6 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Wysokość | 43.6 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Zawieszka |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Plastic frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Trendy plastic frame
- With rounded outer edge and offset silver inner edge
- Brushed surface in wood look
- Includes insert with removable inner section. Can be used like a mount
- Precision mitres
- Washed quality glass
- With hanging fitting in portrait and landscape format
Zawartość opakowania
- 1 "Lima" plastic frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
