Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | stal |
| Kolor | stal |
| Seria | Madrid |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Profil listwy/ szerokość około | 9 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 17 |
| Maksymalna grubość passepartou | 1.7 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 4.8 mm |
| Rozmiar ramki | 15 x 20 |
| Szerokość | 16.5 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 21.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Stand Zawieszka |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Plastic frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Stylish plastic frame
- High-quality glass
- Precision mitre
- With a stand and a hanger
Zawartość opakowania
- 1 plastikowa ramka „Madrid”
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
