Ramka na zdjęcia Muro ze sznurkiem i klamerkami 16,5x21,5 cm dąb
00193221
Photo frame for creative and decorative wall design
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Drewno tylko ze zrównoważonego leśnictwa z certyfikatem FSC
Certyfikat FSC: surowiec użyty w produkcie pochodzi ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Zawieszka |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Medium Density Fiberboard (MDF) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | One Leash |
| Odcień koloru | Dębowy |
| Kolor | Dębowy |
| Seria | Muro |
| Kolor | Brazowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 16,5 x 21,5 |
| Szerokość | 21.5 cm |
| Głębokość | 3.2 cm |
| Wysokość | 16.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ szkła | Niedostępny |
| Typ ramki | Portrait Gallery Frame |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Certyfikat | FSC 100% |
Wiecej informacji o produkcie
- Photo frame for creative and decorative wall design
- Also for small notelets or postcards
- For variable and personalised wall decoration
- Photos, postcards, etc. can be quickly swapped around thanks to the clips
- This photo frame is great for telling stories, such as concert visits with a photo, concert ticket or autograph
- Ideal as a gift, e.g. as a money gift or as a memory of a trip out together
- For hanging in landscape format
Zawartość opakowania
- 1 "Muro" picture frame
- 2 clips
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
