Ramka na zdjęcia Nivala portretowa biała 13 x 18 cm
00059798
Nie musisz zawsze wkładać portretu do ramki na portret. Ta ramka wprowadza do twojego domu rustykalny, skandynawski urok: imponujący, przyciągający wzrok dodatek do zdjęć, pocztówek, rysunków czy kartek z cytatami.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Zawieszka Stand |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Seria | Nivala |
| Widok wycięcia - szerokość | 16.8 cm |
| Widok wycięcia - długość | 11.8 cm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Szerokość | 19.2 cm |
| Głębokość | 1.6 cm |
| Wysokość | 24.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość zdjęć | 1 |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Portrait Frame |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Certyfikat | FSC 100% |
Wiecej informacji o produkcie
- Modern portrait frame in the vintage style with 100% FSC quality
- Creates stylish decorative effects for charming home interiors
- For standing in portrait and landscape format
Zawartość opakowania
- 1 ´Nivala´ portrait frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję