Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Wood Plastic Composites (WPC) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Seria | Rio |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Profil listwy/ szerokość około | 16 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 25 |
| Maksymalna grubość passepartou | około 1,4 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 11.5 mm |
| Rozmiar ramki | 15 x 20 |
| Szerokość | 17.5 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 22.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Stand Zawieszka |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Plastic frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Klasyczna konstrukcja pudełka wykonana z mieszanki drewna i tworzywa sztucznego
- Precyzyjne połączenia pod kątem
- Szkło o wysokiej jakości
- Z wysokiej jakości mocowaniem
- Z podstawką na biurko i uchwytem do zawieszenia
Zawartość opakowania
- 1 "Rio" plastic frame
- 1 premium mount
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
