Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Rise |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 28 x 35 |
| Profil listwy/ szerokość około | 18 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 18 |
| Maksymalna grubość passepartou | 1.4 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 12 mm |
| Rozmiar ramki | 40 x 50 |
| Szerokość | 42.6 cm |
| Głębokość | 1.8 cm |
| Wysokość | 52.4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Zawieszka |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Wood frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Timeless real wood frame in 100% FSC quality
- Inwards-sloping profile
- With raised inner and outer edge
- Includes insert with removable inner section. Can be used like a mount
- Precision mitres
- Polished quality glass
- With heavy-duty hanging fitting for portrait and landscape format
Zawartość opakowania
- 1 "Rise" wooden frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
