Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Zawieszka Stand |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Seria | Rome |
| Widok wycięcia - szerokość | 10.5 cm |
| Widok wycięcia - długość | 15.6 cm |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Szerokość | 15.5 cm |
| Głębokość | 1.4 cm |
| Wysokość | 20.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość zdjęć | 1 |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Portrait Frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Stylish portrait frame with silver inner edges- With desk stand- For positioning and standing in portrait and landscape format- High-quality velvet back wall- Classic design puts the focus on your picture
Zawartość opakowania
- 1 "Roma" portrait frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję